Başkent Motor Yenileme

Motor Yenileme, Krank Taşlama, Honlama, Silindir Rektefiye, Yüzey Taşlama vs. konularda kaliteli hizmet anlayışı, deneyimli usta kadrosu, gelişmiş iş makineleri ve ücretsiz servis imkanıyla Türkiye'nin her köşesine hizmet vermekteyiz.

1972 yılından bugüne kadar olan ustalık birikimi ile yola çıkmış olan Cemal KAYA tarafından 1988 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Yetişmiş üstün kadrosu ile gücüne güç katarak, siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla motor yenileme sektöründe günümüz yeniliklerini yakından takip ederek, otomotiv sanayisindeki yoluna devam etmeyi sürdürmektedir.

 

Firmamız; Türkiye'de bulunan tüm müşterilerine gün boyu ücretsiz servis imkanıyla, bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır.

Motorlarınız adresinizden kendi servis araçlarımız ile alınmakta, son teknoloji ürünü makineler ve donanımlar kullanılarak itina ile yenilenmekte ve yine servis araçlarımızla adresinize teslim edilmektedir.

Cemal KAYA'nın oğlu Haydar KAYA'nın da çekirdekten yetişerek usta kadrosuna katılmasıyla gücüne güç katan Başkent Motor Yenileme her zamanki çizgisinde dürüst, seviyeli, saygılı ve kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.